Aktuality

Archiv

Rok: 2020 | 2019 | 2016 | 2015


Ráda a bez obav se k Vám zase vrátím

29. 9. 2020

Vážená paní ředitelko, vážený pane primáři, dne 9.9.2020 jsem byla hospitalizovaná k ambulantní operaci – ASK pravého kolene na odd. A2. Při příchodu na recepci do pavilonu G jsem byla mile překvapena. Nádherné, čisté prostředí hotelového typu. Když mě staniční sestřička doprovodila do pokoje č. 202, opět jsem nabyla dobrého dojmu z útulného a čistého pokoje.

Netušil jsem, že v nemocnici mohu zažít tolik empatie

22. 9. 2020

Dobrý den, v uplynulém roce (září 2019 a květen 2020), jsem se ve vašem zařízení podrobil dvěma operacím kyčle. V obou případech jsem absolvoval i pobyt na rehabilitaci. Nechci se nijak vypisovat, ale cítím, že musím poděkovat za všechnu péči a služby, které mi byly poskytnuty.

Vyjadřuji obrovský dík za péči o mého syna

6. 5. 2020

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému zdravotnímu personálu vašeho zařízení odd. DIOP, panu primáři MUDr. Jaroslavu Foltýnovi, staniční sestře Petře Kocmanové, všem sestřičkám a bratrům, za vstřícnost, profesionální, laskavý a hlavně „lidský " přístup k pacientům.

Ráda bych poděkovala za maximální ochotu, vstřícnost a profesionální chování

15. 2. 2020

Vážená paní ředitelko, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Petře Musilové a sestřičce Veronice Frömlové za maximální ochotu, vstřícnost a profesionální chování, které není bezesporu samozřejmosti. Důvodem mého poděkování je nastalá nelehká situace, která bohužel vznikla okolo mé plánované operace. Jako chronická pacientka mohu opravdu dostatečně posoudit, že takové jednání ze stran lékařů není rozhodně samozřejmostí.

Péče u vás neměla žádnou chybu

3. 2. 2020

Dobrý den. Dne 24. 1. 2020 jsem měl ve vaší klinice operaci kolene u doktora Hrabce. Chtěl bych vám tímto poděkovat za vzornou péči po operaci. Děkuji za obětavou práci vašich doktorů, sestřiček, rehabilitačních sester a také paní uklízečky.

Jsem všem vděčný za veškerou péči a pochopení

30. 1. 2020

Dobrý den, velmi děkuji váženému panu MUDr. Petru Otiepkovi za skvěle provedenou operaci – výměnu kyčelního kloubu, rovněž tak sestřičkám na oddělení ortopedie, kde mi trpělivě pomáhaly se vším, co bylo potřebné.

Byl jsem s péčí velice spokojen a Vaši kliniku bych s klidným svědomím doporučil všem svým blízkým a známým

5. 1. 2020

Vážená paní ředitelko, dne 13. 12. 2019 jsem ve Vaší klinice podstoupil operativní zákrok (operace pupeční kýly). I když vím, že se nejedná o nijak závažnou operaci, vzhledem k tomu, že to bylo v mém věku (66 let) poprvé, kdy jsem měl nějaký operační zákrok podstoupit, měl jsem pochopitelně obavy.  Byl jsem však velmi mile překvapen přístupem Vašeho personálu, a to jak při předoperačním vyšetření, tak při samotné operaci.