Starali se o mě vždy s úsměvem, ochotně a naprosto profesionálně
Vážená paní doktorko, v době od 27. 4. do 19. 5. 2026 jsem byl hospitalizován ve vašem zařízení z důvodu výměny kolenního kloubu. Chtěl bych touto cestou moc poděkovat operačnímu týmu, prim. MUDr. Burdovi a ARO lékařce MUDr. Robotkové za bezbolestnou operaci, také všem sestřičkám a sanitárkám na JIP a následně na 3. patře GRAND CLASS pooperačního oddělení.
Velký dík patří v neposlední řadě sestřičkám, sanitárkám a RHB pracovníkům na 5. patře následné RHB péče. Starali se o mě vždy s úsměvem, ochotně a naprosto profesionálně.
Moc Vás prosím o vyřízení mého poděkování všem jmenovaným. Ještě jednou díky.
S přáním hezkého dne
MUDr. Jaroslav Vostrejž
23. 5. 2026