Naše nemocnice oslavila již 10. výročí!

Ano, dne 3. 10. 2021 to bylo již 10 let od chvíle, kdy nám bývalý pan prezident Václav Klaus dne 3. 10. 2011 střihl slavnostní pásku a zahájili jsme náš provoz... 


Za těch 10 let jsme společně odvedli ještě kus práce - zrekonstruovali jsme JIP a laboratoř, rozšířili pracoviště NIP, otevřeli odd. DIOP, vybudovali 4. operační sál, otevřeli odd. DOP na detašovaném pracovišti Brno Bohunice – areál Campus. Postavili jsme nový pavilon Následné péče v areálu nemocnice, aktuálně s 50 lůžky následné rehabilitace, 50 lůžky Následné péče a krytým parkováním. Od 2018 jsme zahájili provoz vlastní kuchyně se sekcí GRAND CLASS. Museli jsme překonat i mimořádnou událost – celosvětovou pandemii covid-19, když jsme jako akutní nemocnice byli covidovou nemocnicí a starali se o takto nemocné.

V letošním roce jsme se rozhodli pro zřízení vlastního střediska pokojové a úklidové služby, které se nám od června podařilo vybudovat. Na konci letošního roku dostane nemocnice dárek v podobě nových technologií na oddělení zobrazovacích metod – novou MRI a CT s nejnižší dávkou záření.

Jsme pyšní na svůj tým, na námi poskytovanou péči a služby – jako poděkování za spolupráci jsme připravili ke zhlédnutí nové prezentační video.

SurGal Clinic – již 10 let a jedeme dál :-).

Váš SurGal Clinic tým

4. 10. 2021


Zpět