Kuchyně

#

Marie Přinosilová
vedoucí stravování
prinosilova@surgalclinic.cz

Naše nemocnice výhradně spolupracuje v zajištění celodenního stravování se společností SENIOR CLASS s.r.o., která je dceřinou společností SurGal Clinic s.r.o.

Tato společnost se zabývá výrobou stravy jak pro pacienty nemocnice, tak pro zaměstnance. Společnost sídlí v areálu nemocnice a je proto schopna garantovat naprostou čerstvost připravovaných pokrmů. Kuchyně je vybavena nejmodernějšími přístroji k přípravě stravy, vč. multifunkčních pánví Frima Vario, indukčních plotének, konvektomatů, šokerů, mixovací, hnětací a nářezové techniky a jiného nezbytného vybavení. Společnost je pravidelně kontrolována KHS, zcela bez závad. Provozuje i Café bar a zajišťuje jeho zásobování vlastní produktovou výrobou. 

Společnost zaměstnává vedoucí stravování, 1 šéfkuchaře, 12 kuchařů, 3 pomocné síly, 1 skladníka, 2 nutriční specialistky, 2 zaměstnance obsluhující Café bar a 1 zaměstnance obsluhujícího oddělení GRAND CLASS.

Součástí kuchyně i sekce GRAND CLASS, která připravuje stravu dle jídelního lístku pro nadstandardní oddělení. Aktuální jídelní lístek k náhledu zde.