Názory pacientů

Opravdu služba na špičkové úrovni

14. 4. 2023

Dnešní doba nám přináší mnoho radostí i starostí. Mezi radosti patří např. to, že auto se stalo dostupným pro širokou veřejnost. A tak všichni jezdíme, užíváme si krásných aut a jak se o ně staráme! Vždyť potřebují pravidelný servis, aby nám dobře sloužila. A platíme za to nemalé finanční prostředky pravidelně, každý rok. Naše tělo je daleko složitější organismus (nechtěl jsem napsat přímo stroj). Také bychom měli o něj řádně a pravidelně pečovat. Čteme hodně často o prevenci, předcházení možným závažným onemocněním.

Od první chvíle jsem se cítila klidně a bezpečně

26. 3. 2023

Personál hodnotím velmi kladně, chování a přístup všech zaměstnanců kliniky je velmi milý, vstřícný a profesionální. Od první chvíle jsem se cítila díky nim klidně a bezpečně. Moc všem za to děkuji.

Celý personál je vstřícný, starostlivý a obětavý

22. 3. 2023

Vážená paní ředitelko, chtěla bych Vám jménem naší rodiny velmi poděkovat za péči o maminku mého muže na oddělení LDN. Byla jí úspěšně změněna medikace a i když měla těžší demenci, stala se díky Vám milejší.

Chtěl bych poděkovat za příkladnou péči, profesionální přístup a vlídné chování

19. 3. 2023

Dobrý den paní ředitelko, chtěl bych tímto poděkovat kolektivu zdravotníků Barbory Šedivé, staniční setry NRP2, rehabilitace 5. etáž,  za příkladnou péči, profesionální přístup a vlídné chování a zacházení s pacienty.

Úžasný kolektiv, který je vysoce erudovaný a empatický

17. 3. 2023

Dobrý den, považuji prakticky za povinnost sdělit Vám svůj názor na oddělení Následné rehabilitační péče v pátém poschodí.  Úžasný kolektiv, který je vysoce erudovaný a empatický.

Stále si držíte vysoký standard

9. 2. 2023

Vážená paní ředitelko, chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování paní MUDr. L. Thomas Kučerové za profesní, ale i lidský přístup při mém ošetřování. Od prvního kontaktu v rámci plastické chirurgie až po provedení vlastního operačního zákroku probíhalo vše v SurGal Clinic naprosto perfektně, což se týká také činnosti zdravotních sester.

Poděkování za výbornou péči veškerého zdravotnického personálu

7. 2. 2023

Vážená paní ředitelko, prodělal jsem třítýdenní pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení a chtěl bych vyjádřit poděkování za výbornou péči veškerého zdravotnického personálu, za jejich příjemné, lidské jednání, což není vždy samozřejmé.

S čistým svědomím doporučím SurGal Clinic

1. 2. 2023

Vážená a milá paní ředitelko, chtěla bych moc poděkovat za profesionalitu a přístup pana primáře MUDr. Tomáše Paseky, FICS, a celého personálu, který se o mě staral při operaci žlučníku dne 6. ledna letošního roku i při dalších následných kontrolách.

Po odborné i lidské stránce perfektní podmínky

21. 12. 2022

Vážená paní ředitelko, dovolujeme si Vám zaslat následující informaci. Dne 20. 12. 2022 jsme byli propuštěni z vaší kliniky do domácího ošetřování po endoprotéze kolene s následnou rehabilitací. Byli jsme velmi mile překvapeni, že velmi náročný a bolestivý zákrok a pak i  následná rehabilitace, můžou být pro pacienty snesitelné.

Archiv