Názory pacientů

Vyjadřuji obrovský dík za péči o mého syna

6. 5. 2020

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému zdravotnímu personálu vašeho zařízení odd. DIOP, panu primáři MUDr. Jaroslavu Foltýnovi, staniční sestře Petře Kocmanové, všem sestřičkám a bratrům, za vstřícnost, profesionální, laskavý a hlavně „lidský " přístup k pacientům.

Ráda bych poděkovala za maximální ochotu, vstřícnost a profesionální chování

15. 2. 2020

Vážená paní ředitelko, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Petře Musilové a sestřičce Veronice Frömlové za maximální ochotu, vstřícnost a profesionální chování, které není bezesporu samozřejmosti. Důvodem mého poděkování je nastalá nelehká situace, která bohužel vznikla okolo mé plánované operace. Jako chronická pacientka mohu opravdu dostatečně posoudit, že takové jednání ze stran lékařů není rozhodně samozřejmostí.

Péče u vás neměla žádnou chybu

3. 2. 2020

Dobrý den. Dne 24. 1. 2020 jsem měl ve vaší klinice operaci kolene u doktora Hrabce. Chtěl bych vám tímto poděkovat za vzornou péči po operaci. Děkuji za obětavou práci vašich doktorů, sestřiček, rehabilitačních sester a také paní uklízečky.

Nemocný se může u vás cítit bez zbytečné tísně a obav

30. 5. 2016

Vážená paní doktorko,

jedno ze známých přísloví říká, že „na každého jednou dojde“. Došlo i na mě a to se zdravotním problémem zdánlivě nekomplikovaným, přesto však vyžadujícím operační řešení.

I operace se může stát příjemným zážitkem

7. 4. 2016

Vážená paní Kellnerová,

9. března 2016 jsem podstoupila operaci na SurGal Clinic a chtěla bych Vám sdělit své  pozitivní dojmy z tohoto výjimečného zdravotnického zařízení.

Chtěla bych poděkovat za perfektní přístup a ochotu

18. 3. 2016

Dobrý den,

sice se zpožděním, ale pochvalu musím napsat. Od prosince 2015 do ledna 2016 u vás ležela moje babička, 85 let, zlomenina krčku. Chodila jsem za ní denně. A v péči ji měl pan doktor MUDr. Jan Doležel, Ph.D.

Nejlepší volba, jakou jsem mohl udělat

10. 3. 2016

Dobrý den, vážená paní ředitelko,

po dlouhém váhání jsem pro svoji operaci žlučníku zvolil Vaši kliniku, operoval a následně mne i ošetřoval pan primář MUDr. Jeřábek.

Archiv