Názory pacientů

Absolutně profesionální přístup

12. 6. 2024

Vážená paní Smrčka, dobrý den, omlouvám se předem za malé zdržení. A za Váš čas. Jistě máte mnoho starostí a vyřizování. Nevím jak to lépe udělat, ale chtěl bych Vám jako paní ředitelce touto cestou napsat pár řádků.

Maximální spokojenost s absolutní profesionalitou

10. 6. 2024

Vážená paní ředitelko, koncem května jsem byla hospitalizována na oddělení G1 – GRAND CLASS, pro plánovanou operaci žlučníku. Dovolte mi tak prosím vyjádřit maximální spokojenost s absolutní profesionalitou celého řetězce týmu oddělení G1.

Opravdu bezchybná péče

3. 6. 2024

Opravdu bezchybná péče v průběhu operace, pooperační péče i rehabilitace. Nejhorší byl strach a obavy před operací. Potom už vše probíhalo hladce, téměř bezbolestně, byla jsem nadšená a v pohodě a klidu jsem 3 týdny hospitalizace přestála jako nic a domů jsem jela chodící, soběstačná, informovaná, se seznamem cviků, které ve vlastním zájmu denně cvičím.

Špičkové zdravotnické zařízení

27. 5. 2024

Dobrý den, vážená paní ředitelko, chtěla bych tímto velice poděkovat za skvělé služby a péči v SurGal Clinic. Dne 15. 4. 2024 jsem podstoupila plánovanou robotickou operaci žlučníku, kterou vykonával pan primář MUDr. Paseka.

Velice profesionální a zároveň pozorný přístup

21. 5. 2024

Vážená paní ředitelko, dovoluji si touto cestou poděkovat všemu personálu kliniky SurGal za můj pobyt u vás. Obzvlášť jsem vděčná panu doktoru Páralovi za velice profesionální a zároveň pozorný přístup, díky kterému jsem se nebála zákroku a přežila jsem to skoro s úsměvem :-)

S klidným svědomím budu doporučovat vaši nemocnici celému mému okolí

31. 1. 2024

Vážená paní ředitelko, JUDr. Jitka Smrčka, po velice dobré zkušenosti s vaší nemocnici SurGal Clinic, kterou jsem nabyl v minulosti v souvislosti s operačním zákrokem pupeční kýly v květnu 2022, kterou provedl bezchybně pan primář MUDr. Tomáš Paseka, po zjištění, že budu potřebovat kolonoskopické vyšetření, které provádí i Vaše nemocnice, jsem neváhal a ihned jsem se rozhodl, že se na potřebné vyšetření objednám u vás. A opět to bylo mé velice dobré rozhodnutí, které mě nezklamalo, a to nejen z důvodů krátké objednací doby, ale hlavně dalších podstatných věcí pro každého pacienta, a to je naprostá důvěra k ošetřujícímu doktorovi.

Poskytované služby mají stále vysokou úroveň

22. 1. 2024

Dobrý den, paní ředitelko, byl jsem u Vás v SurGal Clinic na TEP kyčle. Chci poděkovat MUDr. Novotnému, oddělení Grand Class, oddělení NRP1 pod vedením MUDr. Frajta a Gabriely Romanové za velice profesionální a vstřícný přístup. Všichni byli velice ochotní a vždy mne informovali o průběhu léčby.

Poděkování za vzornou péči

7. 1. 2024

Vážená paní ředitelko, chtěla bych vyjádřit poděkování celému týmu zdravotníků ortopedické operativy a následné rehabilitace  SurGal Clinic. Zvláště pak  MUDr. M. Frajtovi za vzorně provedenou operaci kolenního kloubu a veškerou profesionální péči, MUDr. Lukáčovi za lidský a odborný přístup při interních potížích.

Archiv