Názory pacientů

Pokud má člověk svoji práci rád, je to vždycky vidět

5. 8. 2021

Vážená paní ředitelko, po těžkém úrazu a následné operaci jsem byla dne 31. 3. 2021 převezena na pracoviště dlouhodobé ošetřovatelské péče (DOP), které se  nachází ve 4. NP Campus Clinic, ul. Kamenice 811/32, Brno-Bohunice. Pracoviště je zaměřeno na poskytování ošetřovatelské péče pro pacienty s dlouhodobějším onemocněním, kdy pro nesoběstačnost je vedle medikamentosní léčby nutná i ošetřovatelská péče a rehabilitace.

Po zkušenostech s Vaší klinikou už nebudeme pro péči o své nejbližší volit jiné zařízení

21. 6. 2021

Dne 10. 6. operoval MUDr. Chalupník manželovi tříselnou kýlu. Děkuji MUDr. Chalupníkovi a všem, kteří se operace účastnili, za perfektně odvedenou práci. Měla jsem strach z narkózy, ale manžel byl po probuzení čiperný, bystrý. Pan doktor Chalupník je kouzelník, protože po odstranění kýly zmizely i urologické problémy, které nás moc trápily.

Péče na úrovni, se kterou jsem se jinde nesetkala

21. 5. 2021

Vážená paní ředitelko, za svůj život jsem nepobývala  v nemocnici mockrát. Bohužel, asi před měsícem jsem se zranila, zlomila jsem si po pádu žebra.  V této záležitosti mně můj ošetřující lékař doporučil Vaši kliniku. Určitě si dovedete představit,  jaké jsem měla obavy. Nic z nich se však nepotvrdilo!

Velmi mě překvapila v tuto vypjatou dobu ochota a velmi citlivý přístup

15. 4. 2021

Vážená paní ředitelko, chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit poděkování. Již několik let jsem klientkou Vaší kliniky, konkrétně paní doktorky Musilové. Vždy jsem byla spokojena s jejím laskavým a profesionálním přístupem. Ale ráda bych se pozastavila u poslední návštěvy.

Archiv