Názory pacientů

S klidným svědomím budu doporučovat vaši nemocnici celému mému okolí

31. 1. 2024

Vážená paní ředitelko, JUDr. Jitka Smrčka, po velice dobré zkušenosti s vaší nemocnici SurGal Clinic, kterou jsem nabyl v minulosti v souvislosti s operačním zákrokem pupeční kýly v květnu 2022, kterou provedl bezchybně pan primář MUDr. Tomáš Paseka, po zjištění, že budu potřebovat kolonoskopické vyšetření, které provádí i Vaše nemocnice, jsem neváhal a ihned jsem se rozhodl, že se na potřebné vyšetření objednám u vás. A opět to bylo mé velice dobré rozhodnutí, které mě nezklamalo, a to nejen z důvodů krátké objednací doby, ale hlavně dalších podstatných věcí pro každého pacienta, a to je naprostá důvěra k ošetřujícímu doktorovi.

Poskytované služby mají stále vysokou úroveň

22. 1. 2024

Dobrý den, paní ředitelko, byl jsem u Vás v SurGal Clinic na TEP kyčle. Chci poděkovat MUDr. Novotnému, oddělení Grand Class, oddělení NRP1 pod vedením MUDr. Frajta a Gabriely Romanové za velice profesionální a vstřícný přístup. Všichni byli velice ochotní a vždy mne informovali o průběhu léčby.

Poděkování za vzornou péči

7. 1. 2024

Vážená paní ředitelko, chtěla bych vyjádřit poděkování celému týmu zdravotníků ortopedické operativy a následné rehabilitace  SurGal Clinic. Zvláště pak  MUDr. M. Frajtovi za vzorně provedenou operaci kolenního kloubu a veškerou profesionální péči, MUDr. Lukáčovi za lidský a odborný přístup při interních potížích.

Archiv