Aktuality

Archiv

Rok: 2020 | 2019 | 2016 | 2015


Můj problém byl vyřešen během pár dnů

23. 11. 2015

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou poděkovat panu MUDr. Šnelerovi, který mi dne 4. 8. 2015 provedl artroskopii kolene.

Moje spokojenost byla maximální

10. 11. 2015

Během roku jsem byla dvakrát hospitalizovaná na ortopedickém oddělení Vaší kliniky. Opět děkuji operatérovi, všem lékařům, sestrám i rehabilitačním pracovnicím za vzornou péči.

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás

26. 10. 2015

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala. Byla jsem 23. 10. na artroskopii kolene. Operoval mne MUDr. Petr Otiepka. Chtěla bych mu poděkovat za jeho vlídnost, profesionalitu a nadhled.

Zlatý odstín je korunován zlatými rukami lékařů

25. 10. 2015

Absolvoval jsem u Vás 23. 10. 2015 operaci pupeční kýly. Dovoluji si touto cestou poděkovat všem Vašim pracovníkům, kteří se kolem mne pohybovali – a zejména pak operačnímu týmu – za profesionálně odvedenou práci, za jejich pečlivost, laskavost a lidský přístup, navíc v milém a esteticky příjemném prostředí.

Díky za lidský přístup, ochotu a vstřícnost

8. 10. 2015

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou péči, krásné prostředí a nadstandardní služby, kterých se mi dostalo minulý týden na Vaší klinice v souvislosti s operací křečových žil.

Oceňuji diskrétnost i pohodovou atmosféru

9. 7. 2015

Dobrý den pane primáři.

Jsem vaší pacientkou od dubna tohoto roku. Prodělala jsem operaci zlomeného kotníku a následnou extrakci jednoho šroubu pod vedením pana doktora Šnelera. Ráda bych Vám pochválila Váš pracovní tým a to nejen na oddělení grand class, ale také na klasickém oddělení, kde jsem ležela při původní operaci 6 dnů.

Chování zdravotního personálu je profesionální a velmi příjemné

8. 7. 2015

Vážená paní ředitelko,

28. 4. 2015, jsem přišla odpoledne s úrazem levé ruky na SurGal Clinic. Diagnóza: S 5250 - Zlomenina dolního konce radia, zavřená. Hrozila mi operace. Vyslovuji velké poděkování panu MUDr. Petru Novákovi, který mě svoji mimořádnou lékařskou schopností a empatií k pacientovi uchránil od operace.

Úžasný lidský přístup s potřebnou dávkou humoru

13. 5. 2015

Vážení, dovolte mi, abych alespoň touto cestou vyjádřil poděkování za vzornou péči na oddělení JIP Vašeho léčebného zařízení. Kolektiv lékařů, sester, rehabilitačního i pomocného personálu pod vedením doc. Jedličky odvádí, dle mého názoru, zcela nadstandardní práci.

Vše dopadlo k mé spokojenosti

13. 5. 2015

Dobrý den, paní ředitelko,

před 3 týdny jsem na vaší klinice absolvoval operaci varixů, která dopadla výborně k mé plné spokojenosti.

Vážím si péče všech

10. 3. 2015

Dobrý den,

Jsem pacientkou Vaší kliniky a dne 25. 2. 2015 jsem u Vás podstoupila operaci kýly. Ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům a sestřičkám za jejich skvělou péči a provozovateli nemocnice za pobyt ve velmi příjemném prostředí.

Všetko bolo bezchybné

5. 3. 2015

Velmi nerad chodim do nemocnice, ale SurGal Clinic predčil všetky moje očakávania. Od samotného začiatku e-mailovej komunikácie až po ukončenie vyšetrení bolo všetko bezchybné.

S důvěrou se na vás budeme obracet i nadále

18. 2. 2015

Vážená paní ředitelko,

před lety byl manžel na operaci totální náhrady kyčelního kloubu na nejmenovaném pracovišti. Kloub sice fungoval, ale byl bolestivý. Bolesti se po pěti letech zvýraznily , začalo docházet ke zkratu končetiny. Zkrat byl asi 6 cm a manžel postupně přestával chodit.

Prostředí je naprosto jedinečné

29. 1. 2015

Vážená paní ředitelko,

ráda bych Vám a celé klinice popřála do nového roku vše nejlepší a mnoho úspěchů a spokojených pacientů, jako tomu bylo v mém případě.

Pana doktora doporučuji všem svým známým i partnerům

12. 1. 2015

Vážená paní ředitelko, 

rád bych Vaším prostřednictvím poděkoval MUDr. Janu Šnelerovi za jeho odbornou práci a lidský přístup.

S takovou péčí o pacienty se člověk setkává zřídka

9. 1. 2015

Dne 18. 11. 2014 jsem se podrobila operaci kyčelního kloubu na Vaší klinice. Chtěla bych touto cestou poděkovat nejen za profesionální přístup všech lékařů a sester, ale i za velice pěkné a příjemné prostředí.

Příkladná péče, vstřícnost a ohleduplnost

9. 1. 2015

V listopadu jsem prodělala laparoskopickou operaci žlučníku, která dopadla velmi dobře. Obzvlášť děkuji MUDr. Petrovi Novotnému za vzornou péči, ohleduplnost a citlivý přístup ke klientům.