Ráda a bez obav se k Vám zase vrátím

Vážená paní ředitelko, vážený pane primáři, dne 9.9.2020 jsem byla hospitalizovaná k ambulantní operaci – ASK pravého kolene na odd. A2. Při příchodu na recepci do pavilonu G jsem byla mile překvapena. Nádherné, čisté prostředí hotelového typu. Když mě staniční sestřička doprovodila do pokoje č. 202, opět jsem nabyla dobrého dojmu z útulného a čistého pokoje.


 Další příjemné překvapení jsem měla z výběru Grand Class menu. Děkuji kuchařům, pochutnala jsem si.

Celý pobyt, ač jenom ambulantní, v této nemocnici byl pro mě velkým zážitkem. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat MUDr. Petru Otiepkovi, který mi koleno operoval a asi to se mnou neměl lehké. Budou to už tři týdny, co jsem po operaci. Jsem moc spokojená, koleno mě vůbec nebolí. Ode dneška začínám s RHB.

Děkuji i celému týmu na sále, kde se o mě hezky a s úsměvem staral. Myslím, že to je pro pacienta ta nejhezčí odměna, neměla jsem vůbec pocit strachu, ba naopak, byla jsem v pohodě, protože jsem věděla, že jsem v dobrých rukou profesionálů.

Samozřejmě i velký dík patří úžasným, ochotným a usměvavým sestřičkám z odd. A2. Jmenovitě staniční sestřičce, sestřičce Natálii a ošetřovatelce Iryně, a nemohu zapomenout na sympatického doktora MUDr. Šnelera, který nás ráno (díky vizitě) poctil svojí návštěvou.

Jsem ráda, že mi byla doporučena právě soukromá nemocnice SurGal Clinic, vysoce nadstandardní nemocnice s profesionálním personálem. Jelikož budu potřebovat operovat i levé koleno, ráda a bez obav se zase k Vám vrátím.

Závěr: Paní ředitelko, pane primáři, nesmírně si vážím a z celého srdce všem těm, co se o mě starali, MOC DĚKUJI!!

S pozdravem

Renata Jurášková, Krnov

29. 9. 2020


Zpět