Velmi mě překvapila v tuto vypjatou dobu ochota a velmi citlivý přístup

Vážená paní ředitelko, chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit poděkování. Již několik let jsem klientkou Vaší kliniky, konkrétně paní doktorky Musilové. Vždy jsem byla spokojena s jejím laskavým a profesionálním přístupem. Ale ráda bych se pozastavila u poslední návštěvy.


Dne 13. 4. 2021 jsem dostala termín na očkování COVID-19. Přijela jsem s velkým respektem a přiznám se, že i se strachem z neznámého. Velmi mě překvapila v tuto vypjatou dobu ochota a velmi citlivý přístup se kterým jsem se na Vaší klinice setkala. A to již při registraci a vyplňování dotazníků, ty jsou přehledné, jasné a informace v plném rozsahu. Personál je velmi vstřícný a ochotný.

V ordinaci paní doktorky Musilové vládla velmi příjemná nálada, což mi pomohlo od nervozity, kterou jsem měla. Po vstupní prohlídce a důkladném vysvětlení všech okolností, které se očkování týkají, jsem byla naočkována. Paní doktorka mě požádala, abych setrvala 30minut v čekárně, kde jsem se pohodlně posadila, dostala vodu na občerstvení. Po 30 minutách mi paní doktorka předala zprávu a velmi srdečně se se mnou rozloučila.

Vážená paní ředitelko, je mi ctí, že jsem klientkou Vaší kliniky a že mohu napsat tento děkovný dopis, můžete být právem hrdá na tým skvělých a fundovaných odborníků. Jmenovitě MUDr. Petry Musilové a setry Veroniky Fromlové.

Děkuji a přeji Vám mnoho profesionálních i osobních úspěchů

S důvěrou a úctou

Anna Plecáková, Velké Pavlovice

15. 4. 2021


Zpět