Nadstandardní program

 

Nadstandardní program

V rámci pracoviště SurGal nabízíme nadstandardní systém, díky kterému můžete pro sebe nebo svého příbuzného zajistit úplný komfort, aby se cítil „jako v bavlnce“.

Ubytování

Máte možnost výběru ze 3 kategorií nadstandardního ubytování.


Strava

Strava exclusive je připravována v naší kuchyni, sekci GRAND CLASS. Je sestavena formou týdenního menu výběrem ze 2 snídaňových variant, 3 obědových variant a 2 variant večeří. Strava exclusive je určena pro pacienty bez dietního omezení. Náhled menu zde.


Další služby

Standard

Základní forma hospitalizace (vícelůžkové pokoje) jsou plně hrazeny zdravotními pojišťovnami bez jakýchkoliv doplatků. Součástí standardní hospitalizace je dále strava standard, elektricky polohovatelné lůžko, TV na pokoji, wifi, sdílené sociální zařízení pro 2 buňky (celkem maximálně 5 osob).

Možnost přiobjednat další služby:

  • Strava exclusive
  • Výhled do zahrady
  • Další služby

Junior

Jednolůžkový pokoj o velikosti 20 m2 s vlastním sociálním zařízením, kuchyňská linka, elektricky polohovatelné lůžko, nadstandardní lůžkoviny, nadstandardní koupelové froté, TV na pokoji, wifi. Všechny pokoje typu Junior mají výhled do zahrady, čajový a kávový servis, denní tisk.

Možnost přiobjednat další služby:

  • Strava exclusive
  • Další služby

Senior

Jednolůžkový pokoj o velikosti 25,5 m2 s vlastním sociální zařízením.

Další vybavení: kuchyňská linka, pohovka/křeslo, elektricky polohovatelné lůžko, nadstandardní lůžkoviny, nadstandardní koupelové froté, TV na pokoji, wifi. Všechny pokoje typu Senior mají výhled do zahrady, čajový a kávový servis, denní tisk, rekondiční program

Možnost přiobjednat další služby:

  • Strava exclusive
  • Další služby

Senior suite

Jednolůžkový pokoj o velikosti 48,5 m2 s oddělenou ložnicí, předsíní a vlastním sociální zařízením. Možnost ubytování i rodinného příslušníka.

Další vybavení:  kuchyňská linka, pohovka/křeslo, elektricky polohovatelné lůžko, nadstandardní lůžkoviny, nadstandardní koupelové froté, TV na pokoji, wifi. Všechny pokoje typu Senior suite mají výhled do zahrady, čajový a kávový servis, denní tisk, rekondiční program.

Možnost přiobjednat další služby:

  • Strava exclusive
  • Další služby