Ortopedie

Centrum ortopedie a traumatologie je akreditované pracoviště MZČR. Zabývá se léčbou onemocnění velkých i malých kloubů a přednoží, léčbou úrazů a bolestí zad. Centrum využívá vysoce moderních operačních sálů uzpůsobených k provádění aseptických operací za využití nejmodernějších technologií. Ortopedické sály jsou plně digitalizované a napojené na PACS (digitální systém přenosu výsledků radiodiagnostických vyšetření). Páteří centra je artroskopická věž značky Smith & Nephew, C-rameno Ziehm Vision R a nejmodernější operační instrumentárium.

Ke své činnosti používá centrum i vysoce kvalitní implantáty s VERILAST technologií. V rámci nejnovějších metod spolupracujeme s Národním tkáňovým centrem, a.s., při výzkumu a využití kmenových buněk a štěpů.

Lékaři centra jsou vyškoleni k provádění kloubních náhrad velkých kloubů nejmodernějšími metodami, včetně navigovaných výkonů, operací miniinvazivními přístupy či operací kolenního kloubu metodou Visionaire. Artroskopie a rekonstrukční výkony vazů jsou v centru každodenní rutinou.

Centrum se zabývá taktéž sportovní traumatologií a je partnerem mnoha významných sportovních klubů.