Plastická chirurgie

Centrum plastické chirurgie SurGal Clinic, a.s., nabízí špičkovou péči v širokém spektru výkonů plastické a estetické chirurgie. Centrum je součástí privátní nemocnice s nadstandardním vybavením, kde o Váš zdravotní stav po operaci nepřetržitě 24 hodin pečuje kvalifikovaný lékařský i sesterský tým a v případě jakýchkoliv komplikací je připraven okamžitě zasáhnout.

Vedoucím lékařem centra je MUDr. Lucie Thomas Kučerová. Lékařský tým centra je tvořen vysoce kvalifikovanými profesionály se širokou praxí na poli plastické a estetické medicíny. Mezi senior konzultanty patří MUDr. Ivan Justan, Ph.D. 

Naši odborníci poskytují péči v celém spektru plastické a estetické chirurgie, chirurgie ruky a rekonstrukční chirurgie. Díky zázemí nemocnice je možné volit i mezi kombinovanými zákroky při jedné operaci. Součástí centra je dermatologická a laserová poradna.

Centrum plastické chirurgie je součástí nemocnice již od roku 2011. Nabízí klidné a harmonické prostředí ke konzultaci i následné péči. Centrum je součástí systému GRAND CLASS, tudíž všichni naši pacienti mohou využít hospitalizace v luxusních jednolůžkových pokojích ve standardu pětihvězdičkového hotelu. Výjimkou není ani stravování formou menu exclusive

Ke konzultaci se prosím objednejte na recepci GRAND CLASS, využít můžete také kontaktní formulář. Vstupní konzultace s lékařem je zpoplatněna, avšak cena za konzultaci Vám bude odečtena od ceny plánovaného zákroku.

Mezi naše priority patří poskytnutí vysoce kvalitní a bezpečné péče pro pacienty, aby se u nás cítili co nejlépe. Používáme pouze materiály renomovaných značek s mezinárodní certifikací a také díky tomu jsme vyhledávaným pracovištěm medicínské turistiky.

V rámci rekonstrukční chirurgie pomáháme pacientkám po ablacích prsou z onkologických důvodů. Naše centrum se také částečně zabývá chirurgií ruky a chirurgií kožních nádorů. 

Svěřte se do rukou odborníků, kteří mají svou práci rádi a každý den plní sny mnoha pacientů! Za kvalitou naší péče stojí stovky spokojených pacientů, kteří se nezřídka vrací k dalším plánovaným zákrokům.

Lékaři centra jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové se širokou praxí na poli plastické a estetické medicíny. V rámci estetických operací používáme jen výrobky a materiály renomovaných dodavatelů s plně certifikovaným sortimentem.