Následná lůžková péče A

 
#

MUDr. Blanka Vepřeková
vedoucí lékařka
veprekova.blanka@surgalclinic.cz

#

Soňa Peroutová
staniční sestra
peroutova@surgalclinic.cz
+420 532 149 493

#

Bc. Jana Čech
zdravotně sociální pracovník
socialni@surgalclinic.cz
+420 601 165 711

Naše nemocnice od července 2018 otevřela oddělení následné péče s kapacitou 20 lůžek. Naše pracoviště se nachází ve 3. NP Pavilonu R nemocnice SurGal Clinic. Pracoviště následné péče v případě potřeby využívá veškeré zázemí nemocnice SurGal Clinic (laboratoř, zobrazovací metody, rehabilitace, chirurgie, operační sály apod.).

Pracoviště je zaměřeno na poskytování ošetřovatelské péče pro pacienty s dlouhodobějším onemocněním, kdy pro nesoběstačnost je vedle medikamentosní léčby nutná i ošetřovatelské péče a rehabilitace. O pacienty se společně stará tým pracovníků složených z lékaře, fyzioterapeuta, diplomovaných sester, zdravotnických asistentů a sanitárek/sanitářů.

Pobyt pacienta na oddělení LDN je dočasný. Délka pobytu závisí na zdravotním stavu nemocného. Po jeho stabilizaci hospitalizace končí a pacient se vrací do domácího ošetření, nebo do předem zajištěného sociálního zařízení.

Na našem pracovišti je zdravotní péče hrazena z veřejného zdravotního pojištění, disponujeme dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji. Všechny pokoje jsou v rámci standardu vybaveny elektricky polohovatelnými lůžky a nábytkem v dekoru ořech, umyvadlem a LCD TV. Pro každou buňku je k dispozici sociální zařízení.

Pro zpříjemnění atmosféry hospitalizace byly pokoje doplněny o velkoformátové fototapety přírody. V rámci větších pokojů byly použity motivy z kolekce „Moravské Toskánsko“ od fotografa p. Tomáše Vocelky, kterému tímto děkujeme za charitativní podporu našeho projektu! Na menších pokojích pak byly použity motivy z celosvětové kolekce.

V rámci pracoviště SurGal nabízíme rozmanitý nadstandardní program, díky kterému můžete pro sebe nebo svého příbuzného zajistit úplný komfort, aby se cítil „jako v bavlnce“.

Standard

Základní forma hospitalizace (vícelůžkové pokoje) jsou plně hrazeny zdravotními pojišťovnami bez jakýchkoliv doplatků. Součástí standardní hospitalizace je dále strava standard, elektricky polohovatelné lůžko, TV na pokoji, wifi, sdílené sociální zařízení pro 2 buňky (celkem maximálně 5 osob).

Možnost přiobjednat další služby:

  • Strava exclusive
  • Výhled do zahrady
  • Další služby