Lůžkové oddělení NRP 1

 
#

MUDr. Marek Frajt
vedoucí lékař oddělení
frajt@surgalclinic.cz
+420 532 149 308

#

Gabriela Romanová
staniční sestra
romanova@surgalclinic.cz
+420 532 149 495

#

Bc. Sabina Šimberová
vedoucí fyzioterapeutka
simberova.sabina@surgalclinic.cz

Naše nemocnice od září 2018 otevřela oddělení následné rehabilitace s kapacitou 20 lůžek. Naše pracoviště se nachází ve 4. NP Pavilonu R nemocnice SurGal Clinic. Pracoviště následné rehabilitace v případě potřeby využívá veškeré zázemí nemocnice SurGal Clinic (laboratoř, zobrazovací metody, rehabilitace, chirurgie, operační sály apod.). Součástí lůžkového oddělení jsou 2 tělocvičny, sloužící k bezprostřední individuální fyzioterapii. Pracoviště je vybaveno nejmodernějšími pomůckami k dosažení těch nejlepších výsledků léčebné péče. Přístrojové a další terapie poskytujeme ve spolupráci s pracovištěm ambulantní rehabilitace SurGal Clinic.

Pracoviště poskytuje péči v těsné spolupráci s ortopedickým oddělením při doléčování pooperačních stavů a stavů po úrazech pohybového ústrojí. O pacienty se společně stará tým pracovníků složených z lékaře – ortopeda/rehabilitačního lékaře, fyzioterapeuta, diplomovaných sester, praktických sester a sanitárek/sanitářů.

Pobyt pacienta na oddělení následné rehabilitace je dočasný a délka pobytu závisí na zdravotním stavu nemocného. Po dosažení léčebných výsledků hospitalizace končí a pacient se vrací do domácího ošetření.

Na našem pracovišti je veškerá péče hrazena z veřejného zdravotního pojištění, disponujeme dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji bez jakýchkoliv doplatků. Všechny pokoje jsou v rámci standardu vybaveny elektricky polohovatelnými lůžky a nábytkem v dekoru ořech, umyvadlem a LCD TV. Pro každou buňku je k dispozici sociální zařízení (maximálně 5 osob). K dispozici na oddělení je dále společenská místnost a zimní zahrada.

Pro zpříjemnění atmosféry hospitalizace byly pokoje doplněny o velkoformátové fototapety přírody. V rámci větších pokojů byly použity motivy z kolekce „Moravské Toskánsko“ od fotografa p. Tomáše Vocelky, kterému tímto děkujeme za charitativní podporu našeho projektu! Na menších pokojích pak byly použity motivy z celosvětové kolekce.

Klientům nabízíme rozmanitý nadstandardní program, díky kterému můžete pro sebe nebo svého příbuzného zajistit úplný komfort, aby se cítil „jako v bavlnce“.